BIZPART

Praca u nas

BIZPART dbając o wysoki standard świadczonych usług zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę pracowników oraz współpracuje z dużą ilością profesjonalistów, co owocuje wysoką wydajnością oraz zadowoleniem klientów.
Jeżeli czujesz, że Twoja wiedza i zdolności mogą przyczynić się do wspólnego budowania potencjału i wizerunku naszej organizacji, dołącz do nas.

Oferowane stanowiska:
- samodzielny księgowy
- specjalista ds. kadrowo-płacowych
- specjalista ds. szkoleń 
- specjalista - wykładowca / inspektor ds. bhp
- specjalista - wykładowca / inspektor ds. ppoż. 
- specjalista - wykładowca ds. ochrony środowiska
- specjalista - wykładowca ds. funduszy unijnych

 

Staż
Nasza polityka personalna jest również przyjazna dla młodych osób bez doświadczenia zawodowego, umożliwiając im odbycie stażu i spróbowania swoich sił w naszej firmie.
W trakcie stażu będziesz miał okazję poszerzać swoją wiedzę teoretyczną o umiejętności praktyczne, w realnym środowisku biznesowym, pod okiem doświadczonych pracowników. Osoby te określą zakres powierzonych Ci zadań, będą wsparciem przy ich wykonaniu, a na koniec ocenią wyniki Twojej pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) pracą w naszej firmie lub chcesz spróbować swoich sił odbywając staż prosimy o wysłanie do nas e-maila zawierającego CV oraz List Motywacyjny na adres: info@bizpart.pl 


Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane aplikacje.



Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
poniedziałek ÷ piątek w godz. 8.00-16.00
+48 81 441 81 69
info@bizpart.pl
bhp@bizpart.pl
szkolenia@bizpart.pl
ul. Diamentowa 1
20-447 Lublin