BIZPART

O naszej firmie

 

Firma BIZPART z siedzibą w Lublinie pofoto62.jpg, 30kBwstała w 2004 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony rynku na usługi w zakresie wspierania przedsiębiorstw
w różnych obszarach zarządzania.

Naszą misją jest być solidnym Partnerem w Biznesie prowadzonym przez naszych Klientów.

Nasze partnerstwo rozumiemy jako współpracę opartą na zaufaniu i poszanowaniu interesów obu stron. W ramach współpracy oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę w prowadzenia codziennych i żmudnych czynności spoczywających na przedsiębiorcy oraz wsparcie w rozwiązywaniu trudnych zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz innych aspektów zarządzania pojawiających się na wszystkich etapach rozwoju organizacji.

Nasza kompleksowa oferta jest skierowana w szczególności do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze specjalistycze usługi są w stanie spełnić potrzeby i oczekiwania również dużych przedsiębiorstw oraz innych organizacji i instytucji.

Aktualności

2016.09.16
 
Przypominamy Pracodawcom, że najpóźniej 30 września należy udzielić pracownikowi zaległego urlopu wypoczynkowego z 2015 r. Warto wiedzieć, że pracodawcy, który nie dopełni powyższego obowiązku grozi grzywna od 1.000 zł do 30.000 zł.
2016.09.01
 
Od 1 września br. wchodzi istotna nowelizacja Kodeksu pracy. Pracodawca i każdy pracownik będzie zobowiązany posiadać umowę na piśmie albo pisemne potwierdzenie jej warunków - jeszcze przed dopuszczeniem pracownika do pracy.

Strona 1 z 9  > >>