BIZPART

Szkolenia

foto1.jpg, 30kB

Każdy przedsiębiorca chcący osiągać sukcesu powinien dbać o rozwój kompetencji własnych oraz swoich pracowników. Jest to ściśle związane z potencjałem rozwojowym firmy i zwiększa szansę na osiąganie wyznaczonych celów. 


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma BIZPART w 2006 roku wyodrębniła w swojej strukturze Ośrodek Szkolenia, którego działalność jest ukierunkowana na obsługę, w szczególności klientów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. 
Nasza oferta skierowana jest do właścicieli, kadry kierowniczej i pracowników firm, oraz do tych wszystkich, którzy potrzebują niezbędnych informacji i wiedzy specjalistycznej w wielu obszarach związanych z funkcjonowaniem firmy.

ELASTYCZNA OFERTA

Staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do wymagań klienta. 

Proponujemy duży wybór szkoleń z dziedzin, w których się specjalizujemy i zajmujemy na co dzień, obsługując różne podmioty w ramach naszej działalności outsourcingowej i doradczej.

Nasze szkolenia realizujemy metodami:

    »  tradycyjną (stacjonarne - wykłady, konsultacje, warsztaty, ćwiczenia, egazminy),
    »  e-szkoleń (z wykorzystaniem technik informatycznych), oraz
    »  mieszaną (tradycyjne z elementami e-szkoleń).

Oferowane szkolenia organizujemy w formule szkoleń: 

    »  otwartych (organizowane dla wszystkich zainteresowanych), 
    »  dedykowanych, w szczególności:

     -


zamknięte


(organizowane dla pracowników jednego przedsiębiorstwa). Możliwość zorganizowania szkolenia w dowolnym miejscu i czasie zgodnie z Państwa życzeniami i sugestiami. Program szkoleń może zostać indywidualnie dostosowany lub stworzony dla potrzeb organizacji.
  -


branżowe 


(organizowane w obrębie jednej branży). To szkolenia, które mają cechy dostępne do tej pory jedynie w formule szkoleń zamkniętych z możliwością połączenia różnych dziedzin. Organizacja zarówno w formule otawartej jak i zamkniętej.
   -


dla początkujących

(organizowane dla potencjalnych przedsiębiorców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą w początkowej fazie rozwoju). To szkolenia z progr amami opracowanymi na poziomie podstawowym, obejmujęce jedną lub kilka dziedzin.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  szkoleniową.

szkolimy w dziedzinach:


Szukaj w serwisie