BIZPART

Biuro rachunkowe

Nasze Biuro rachunkowe od początku swojej działalności pragnie być BIZnesowym PARTnerem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Partnerem, który rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi rachunkowo - podatkowej i kadrowo-płacowej.

Naszymi Klientami są podmioty o różnym profilu działalności  i formie prawnej. Są to zarówno mikro firmy, opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak też małe i średnie podmioty mogące prowadzić księgowość uproszczoną w formie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) lub zobligowane do prowadzenia księgowości w formie Ksiąg Rachunkowych (tzw. pełna ksiegowość).

Wielu naszych klientów to firmy jednoosobowe. Jednak znacząca większość to podmioty zatrudniające od kilku do kilkudziesieciu pracowników, którzy świadczą pracę w różnych dopuszczalnych prawem formach zatrudnienia.

Podatki, przepisy prawa pracy i księgowość nie mają przed nami tajemnic. Jest to bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów oraz skutecznie realizować swoją misję.

Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym

Klientów traktujemy jako wymagających partnerów biznesowych, zdajemy sobie bowiem sprawę, że partnerstwo to zaufanie, lojalność i pełna współpraca. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Stawiamy na świadczenie usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego dla obu stron poziomu cen, niezależnie z jakim Klientem mamy do czynienia. Pomaga nam w tym zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii, ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Szeroki zakres usług dodatkowych

Nasze biuro rachunkowe to nie tylko księgowość i usługi kadrowo-płacowe. Dla naszych Klientów zapewniamy również zespół specjalistów z innych dziedzin, którzy doradzą i pomogą w wielu tematach i problemach, z jakimi przedsiębiorcy spotykają się na co dzień przy prowadzeniu biznesu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług doradczych i outsourcingu, dzięki której przekonasz się jak bardzo BIZPART może być Ci pomocny w prowadzeniu i zarządzaniu własną firmą.

Klient decyduje jak z nami współpracuje!

Naszym celem jest osiągnięcie wielokanałowego modelu współpracy z Klientem – od wygodnego przekazywania informacji i dokumentów drogą mailową czy pocztą kurierską po osobiste spotkania w naszym biurze lub siedzibie Klienta z księgową, kadrową i innymi specjalistami. Chcemy dać Państwu wybór, który ma służyć bezpieczeństwu Waszych interesów. Wybierzcie formę współpracy, która budzi Wasze największe zaufanie i zapewnia maksimum komfortu.

Innowacyjne biuro rachunkowe

     

Współczesny Internet odmienił także tradycyjną księgowość i obsługę kadrowo-płacową. Użytkowane przez nas oprogramowanie pozwala nie tylko na oszczędność czasu i optymalizację kosztów ale pomaga także we współpracy z klientami.

W ramach współpracy bezpłatnie udostępniamy naszym klientom nowoczesny program do fakturowania firmy COMARCH. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja, dostępna przez przeglądarkę internetową 24h/dobę z dowolnego komputera, tablet'u czy komórki. 

To wygodne i bezpłatne dla naszych Klientów rozwiązanie pozwala m.in. na wystawianie dokumentów handlowych również poza biurem oraz późniejsze wysyłanie ich drogą elektroniczną w sposób automatyczny i bardzo szybki do kontrahentów oraz w dalszej kolejności do naszego biura rachunkowego.

Z myślą o wygodzie naszych klientów, na życzenie aktywujemy specjalny Panel Klieta, gdzie po zalogowaniu się posiadają Państwo wygodny dostęp on-line do podstawowych danych finansowo-księgowych oraz raportów sporządzanych przez nasze biuro.  

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług świadczonych przez nasze biuro.


 

Nasz zakres usług obejmuje:


Szukaj w serwisie

 

Nasze mocne strony

Wysoki poziom kompetencji
  Stały kontakt z administracją publiczną

   
  
Stosowanie nowoczesnych technologii
 Dbałość o dodatkowe zabezpieczenia