BIZPART

Doradztwo i Outsourcing

Nieznajomość prawa nie tłumaczy nikogo, gdy popełni błąd albo nie dopełni swoich powinności. 

Przy prowadzeniu firmy trzeba być szczególnie czujnym, bo pomyłka czy przekroczenie terminów to czasami zbyt duże ryzyko. Ale przepisy to nie same obowiązki, to również zbiór praw i przywilejów.

BIZPART jest firmą doradczo-szkoleniową, świadczącą szeroki wachlarz specjalistycznych usług z dziedziny: rachunkowości, podatków, finansów, prawa oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Wiedza i doświadczenie posiadane przez naszych specjalistów w przedstawionym zakresie, pozwalają nam zaoferować wszechstronną i komplementarną pomoc przy realizacji szerokiego wachlarza zagadnień dotyczących poszczególnych aspektów prowadzenia działalności, występujących na poziomie mikro, małego i średniego biznesu. 


Dodatkowo w zagadnieniach związanych w szczególności z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową wspieramy również Klientów reprezentujących duże przedsiębiorstwa oraz inne organizacje i instytucje.

Każdego Klienta traktujemy zawsze indywidualnie, dostosowując nasze działania do jego specyfiki, wymagań i potrzeb, realizując zarówno pojedyncze zlecenia jak i zapewniając stały nadzór w określonym umową zakresie.

W naszych działaniach preferujemy podejście systemowe, ponieważ tylko wdrożenie sprawnych mechanizmów zarządzania poszczególnymi aspektami działalności pozwala na zapewnienie stałego wzrostu poziomu bezpieczeństwa zasobów ludzkich i materialnych organizacji.

A wszystko to zawsze w profesjonalnym wykonaniu i cenie korzystnej dla obu stron.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych usług.

Nasz zakres usług obejmuje:


Szukaj w serwisie

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
poniedziałek ÷ piątek w godz. 8.00-16.00
+48 81 441 81 69
info@bizpart.pl
bhp@bizpart.pl
szkolenia@bizpart.pl
ul. Diamentowa 1
20-447 Lublin